Naklejka z motywem piłkarza to świetna gratka dla każdego fana piłki nożnej. W bardzo prosty sposób możemy przenieść nasze sportowe sympatie na ścianę pokoju, dzięki czemu będziemy wprost utożsamiać się ze sportem, który kochamy najbardziej. Cieszmy się swoją pasją, mając element przewodni w swoim pokoju.

Sama naklejka świetnie się dopasowuje do wszystkich kolorów ścian, oraz przestrzeni domowych. Skutkiem tego, bardzo łatwo jest ją zaaranżować zarówno do większego, jak i mniejszego pokoju/pomieszczenia. Dzięki różnym formatom naklejki będziemy mogli w pełni dostosować ją do każdego pomieszczenia!

Jeśli jesteśmy fanami piłki nożnej, bądź czynnie gramy w piłkę, jest to element obowiązkowy wyposażenia naszego pomieszczenia. Dzięki niemu będziemy się świetnie motywować przed każdym treningiem i meczem, oraz pokażemy całemu światu pasję, która jest w nas każdego dnia.

Naklejka na ścianę z motywem piłkarza to także świetna propozycja na prezent dla każdego entuzjasty piłki nożnej, który kocha swój sport!

Naklejka jest:

  • bezwonna
  • bezpieczna dla dzieci
  • posiada gotowy klej do ścian
  • ładnie się aplikuje
  • kolor nie blaknie

Dodatkowo do piłkarza możesz dodać imię swojego dziecka – małego piłkarza! Nie zapomnij podać tego w zamówieniu!

Zobacz naklejkę w sklepie ->